Корзина
1268 отзывов
+380504603010
+380931702640
+380674296767
УкраинаКиевпроспект Победы, 67 корпус F, кабинет 4
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-магазин HLORKA
Корзина

Рекомендации по защите от коронавируса 2020

Рекомендации по защите от коронавируса 2020

 Спалах нового коронавірусу в 2019 році

 Спалах нового коронавірусу в 2019 році

Опис
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила про спалах захворювання, що походить з міста Ухань, провінція Хубей, Китай, спричинене новим коронавірусом (названий новим коронавірусом у 2019 році (2019 nCoV)). Перші випадки цього вірусу були пов’язані зі специфічним ринком морепродуктів та тварин в Ухані. Додаткові випадки були виявлені у людей, які не відвідували цей ринок, але відвідували інші ринки або спілкувались із зараженими особами.

Вірус
Збудником хвороби виступає нещодавно виявлений коронавірус, 2019-nCoV. Коронавіруси є досить поширеними і, як правило, мають симптоми від легкої простуди до помірного респіраторного синдрому, хоча певні штами коронавірусів спричиняють більш важкі захворювання. Цей нещодавно виявлений вірус знаходиться в тому ж сімействі, що і віруси, що викликають тяжкий гострий респіраторний синдром (ТГРС), який був вперше ідентифікований в Азії в 2003 році, та близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром (БКРС), який був ідентифікований у 2012 році із випадками, що спостерігаються і сьогодні . Основним початковим джерелом для вірусу, який спричинив ТГРС, вважається ссавець з родини криланових кіт циветта, який заразив інших тварин, тоді як початковим джерелом для вірусу, який викликає БКРС, вважаються дромедари (наприклад, верблюди). Джерело походження нового коронавірусу 2019-nCoV на даний момент  невідомо.

Вплив на здоров'я
Симптоми захворювання, пов'язані з цим новим коронавірусом, схожі на симптоми, що виникають при зараженні грипом та іншими респіраторними захворюваннями, і включають кашель, задишку, лихоманку та утруднене дихання. Мала кількість людей, заражених цим новим коронавірусом, померла.

Поширення
Джерелом поширення нового коронавірусу на людину, можливо, була тварина, що переносить віруси (джерело). Перші випадки траплялися на місцевому ринку продуктів харчування та тварин у Ухані.

Влада підтвердила, що вірус поширився також від людини до людини. Вторинні випадки (поширюючись від людини, а не від початкового носія вірусу) надходили від представників громадськості та медичних працівників, які контактували з іншими зараженими особами. За межами Китаю хвороби вже траплялися в кількох країнах.

Рекомендації
ВООЗ рекомендує регулярно мити руки та прикривати обличчя під час чхання та кашлю, а також уникати контактів з людьми, які виявляють ознаки респіраторних захворювань. ВООЗ також рекомендує ретельно готувати яйця та м'ясо. До цих пір ВООЗ не дала рекомендацій широкій громадськості щодо використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), включаючи респіратори. ВООЗ опублікувала посібник для медичних працівників та менеджерів та груп, які займаються профілактикою та боротьбою з інфекціями. ВООЗ рекомендує застосовувати засоби захисту очей (закриті окуляри або щиток для обличчя) при контакті з пацієнтом у комплекті із захисними рукавичками, медичною маскою та тканиною, стійким до рідини. Під час проведення аерозольних процедур слід застосовувати запобіжні заходи проти повітряних інфекцій, такі як респіратори N95 або FFP2 або їх еквівалент.

https://www.who.int/publications-detail/infection-prevention-and-control-during-health-care-when-novel-coronavirus-(ncov)-infection-is-suspected

Американські центри профілактики та контролю захворювань (CDC) рекомендують людям, інфікованим новим коронавірусом, дотримуватися стандартних запобіжних засобів, включаючи захисні окуляри (носіння закритих захисних окулярів або лицьового щита). Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт програми боротьби з інфекціями CDC.

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nCoV/infection-control.html

Кожен, хто потенційно контактує із підозрами або офіційно підтвердженими випадками нового коронавірусу, повинен переглянути всі рекомендації ВООЗ, CDC та інших організацій охорони здоров'я.

Підсумок
Виявлено новий коронавірус, який викликав симптоми, схожі на пневмонію, у людей в Ухані, провінція Хубей, Китай. Крім того, зафіксовано декілька випадків за межами Китаю. Ситуація постійно розвивається, і всім зацікавленим сторонам доцільно бути в курсі подій та рекомендується відвідувати веб-сайти ВООЗ та CDC в США для отримання найновішої інформації щодо цієї ситуації.

3M ресурси (англійська)

·         3M Technical Bulletin - Respiratory Protection for Airborne Exposures to Biohazards

·         3M Technical Bulletin - Comparison of FFP2, KN95, and N95 Filtering Facepiece Respirator Classes

·         3M Frequently Asked Questions - Respiratory Protection: General Public

·         3M Frequently Asked Questions - Respiratory Protection: Workplace

·         3M Frequently Asked Questions - Respiratory Protection: Healthcare

·         Cleaning and Disinfecting 3M™ PAPR for Exposure to Coronavirus

·         3M Technical Bulletin - Respirators and Surgical Masks: A Comparison

 

Додаткові ресурси (англійська)

 • WHO: https://www.who.int/health-topics/coronavirus

 • CDC: https://www.cdc.gov/coronavirus/index.html

 • OSHA: https://www.osha.gov/SLTC/novel_coronavirus/index.html

 • ECDC: https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/Risk-assessment-pneumonia-Wuhan-China-22-Jan-2020.pdf

 

Список літератури

 • CDC 2020: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nCoV/summary.html

 • https://www.who.int/health-topics/coronavirus

 • https://www.cdc.gov/coronavirus/index.html

 

 

 
   
 

 

 

3М Україна                                                                                                            

Відділ Засобів

Індивідуального Захисту 3М

Тел.: +38(044)4905777

Факс: +38(044)4905775;

Другие новости
  • Информация для ОПТовых покупателей
    Информация для ОПТовых покупателей
    Число наших постоянных клиентов растет. Все чаще мы получаем запросы на сотрудничество с другими магазинами и клиентами, которые любят экономить на покупках. Именно для Вас мы создали ОПТ - отдел продаж. Перейдите в полную версию для ознакомления.