

Папір туалетний в рулоні JUMBO, сіра, макулатура (12 рулонів/уп.)
- В наявності
- Код: B101
699 ₴/упаковка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір в рулоні виготовлений з відбірної макулатури, повністю відповідає високим санітарним нормам та виготовляється на сучасному обладнанні. Великий об`єм намотки дозволяє використовувати рулон тривалий час у місцях з високою частотою відвідування (кінотеатри, торговельно-розважальні центри, аквапарки, промислові підприємства)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Туалетний папір у рулоні |
| Розмір аркуша/вага рулону | Визначається користувачем/ 0,42 кг |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Перфорація | False |
| Тиснення | True |
| Висота рулону | 90 мм |
| Діаметр гільзи | 60 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 190 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 135 м |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Вага | 5300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴/упаковка



