Губки кухонні жовті DOMI (5 шт./уп.)
- В наявності
- Код: 46146
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губки кухонні жовті DOMI (5 шт./уп.)
Кухонні губки для посуду призначені для миття посуду, столових приборів, а також різних поверхонь, меблів, устаткування, побутової техніки і тд.
Зручні у використанні, практичні і багатофункціональні. Губки для посуду здатні вбирати в себе миючий засіб, рівномірно розподіляючи його на поверхні.
Умови зберігання: зберігати в сухих приміщеннях при температурі від -15°C до +30°C, подалі від сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Основне призначення | Універсальне, Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан, Абразив |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 33 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | DOMI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Губки кухонні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



