
Столик маніпуляційний СМ-3 з шухлядою (столик медичний пересувний, інструментальний стіл)
- Під замовлення
- Код: СМ-3
Відправка з 04 квітня 20267 700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик маніпуляційний Заповіт СМ-3 з шухлядою дозволяє зручно і доступно розміщувати інструмент і матеріали при проведенні маніпуляцій. Столик оснащений полицею з нержавіючої сталі, двома ручками зверху, ніжками на колесах. Простота, зручність і функціональність конструкції столика СМ-3 дозволяє використовувати його в різних медичних кабінетах.
Характеристики:
- Тип: маніпуляційний столик.
- Категорія: медичні меблі.
- Габаритні розміри: 660х510х920 мм.
- Розміри полиці: 425х775 мм.
- Допустиме навантаження: 25 кг.
- Матеріал: метал.
- Матеріал полиць: нижня - скло, верхня - нержавіюча сталь.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Медичний столик |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Колісні опори | самоорієнтуються |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 25 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴



