Гідроксид кальцію UltraCal (УльтраКал) XS, шприц 1.2 мл, Ultradent
- Під замовлення
- Код: 994118143

470 ₴
УльтраКал XS (UltraCal XS) - лікувальна рентгенконтрастна прокладка на основі гідроокису кальцію, що містить гідроксилапатит.
Виробник Ultradent (Ультрадент).
Упаковка: шприц 1,2 мл
UltraCal XS є розфасованою в шприці пастою гідроокису кальцію для постійних і тимчасових прокладок, тимчасового пломбування кореневих каналів, а також консервативного лікування кистогранулем. UltraCal XS рентгеноконтрастний. Він не розрахований на використання як базовий матеріал під реставрацію. UltraCal XS містить більшу кількість гідроксиду кальцію, ніж звичайний UltraCal.
Показання до застосування матеріалу Ультракал ИксЄс: Для покриття пульпи в якості прокладки при пульпотомія, як тимчасове покриття або при операціях обробки апекса в ендодонтії відповідно зі звичайними методиками.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Ultradent |
Основні | |
Об`єм | 1.2 мл |
Тип засобу | Прокладочний матеріал |
Форма випуску | Шприц |
- Ціна: 470 ₴