Об'єм відра з педаллю, укомплектованого додатковим внутрішнім відром, вказується за об'ємом порожнього зовнішнього корпусу, а об'єм внутрішнього відра, зазвичай, менший за зазначений на 10-15%, що не є відхиленням від норми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴




