Фіксатор шиї (середній розмір) ФШ-03
Сфера застосування
Фіксатор шиї ФШ-03 (малий, середній, великий) призначений для забезпечення швидкої і надійної іммобілізації шийного відділу хребта.
Фіксатор шиї ФШ-03 (малий, середній, великий) використовується, як додаткове обладнання для іммобілізації потерпілих на ношах медичних в машинах швидкої допомоги, в спортивній медицині, в ортопедичних центрах, гірськими рятувальними службами, а також при наданні екстреної допомоги.
Особливості виробу
Фіксатор шиї ФШ-03 (малий, середній, великий) виготовлений з рентген-прозорого матеріалу (допускається комп'ютерна аксіальна томографія і магнітно-резонансна томографія). Має отвір з передньої сторони (на горлі) для трахеотомії. Швидко та легко фіксується, гарантує максимальний контроль над кожним рухом голови і шиї. Легко очищається навіть від сильних забруднень, таких як кров, жирні виділення і т.п.
Габаритні розміри 54 × 16 × 0,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biomed |
| Розмір | M |
| Вага | 100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Фіксатор шиї |
| Застосування | Шейний відділ |
| Стан | Нове |
- Ціна: 572 ₴


