

Губки пористі 100х70х35 мм, чорні (4 шт./пач.)
- В наявності
- Код: 195014
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичні та багатофункціональні кухонні губки "Tofix Graphite Edition" ідеально підходять для миття посуду, столових приладів та різних поверхонь, включаючи меблі та побутову техніку.
Ці губки ефективно вбирають миючий засіб, що забезпечує економне його використання та ідеально чистий результат. Упаковка містить 4 губки. Ці губки оснащені м'яким і абразивним шарами для швидкого та легкого видалення жиру і бруду, залишаючи поверхні блискучими. Відрізняються високою міцністю та довговічністю, "Tofix Graphite Edition" стане вашим незамінним помічником у кухні, забезпечуючи комфорт та ефективність при кожному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Основне призначення | Універсальне, Для сантехніки, Для плитки, Для побутової техніки, Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Виробник | Tofix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Губки кухонні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



